icon-whatsapp icon-down icon-right icon-arrow-right icon-right-two icon-call icon-time icon-location icon-calendar icon-close icon-safe icon-award icon-play icon-social-instagram icon-social-facebook icon-social-youtube
Hakkımızda

Başarı bizim hayatımızın bir parçasıdır.

Hakkımızda

Şehzade Modüler Mobilya 30 yıldır mobilya alanında gelişim gösteren, geçmişine birçok başarıyı barındırmış ve ülkemizdeki mobilya anlayışına yenilikler, mobilya sektörüne yeni ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayan ürünler sunmuş ülkemizdeki gözde firmalardandır.

İstanbul yenibosnada 5500 m2 ve 2000 m2’lik iki fabrikamız, uzman teknik personelimiz ve çalışanlarımız ile başta CNC, ebatlama, bantlama ve son teknoloji ile donattığımız makina parkurumuz ile üretimimize devam etmekteyiz.

Kaliteyi arttırmak adına ISO 9001, ISO 14001, ISO 1002, ISO 45001 belgelerini mobilya imalatı alanında alarak kaliteyi ve standartlarımızı güçlendirmekteyiz. Şehzade mobilya olarak İnegöl ve Ankara mobilya tasarım ekollerini benimsemekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini, onların isteklerini, ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak estetik, kullanışlı, modern, ergonomik ve kaliteli ürünler üretip yıllardır görev olarak görmüş ve üzerimize düşen görevin bilinci ile CNC makinelerde kaliteyi ön planda tutarak üretim yapmaktayız.

İnsan sağlığına olumsuz etkilemeyen hammadde ve materyaller kullanmakta ve doğaya olan duyarlılığımızın bilinci ile hareket etmekteyiz. Başarılarımızın ortağı ekip arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizdir.

Misyon ve Vizyon
Misyonumuz
Misyonumuz

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “MARKA” olmak.

Vizyonumuz
Neden Şehzade Mobilya
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Numaranızı bırakın uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

VEYA İLETİŞİME GEÇ

*Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır.